En Çok Kazandıran altcoin Neo Oldu

En Çok Kazandıran altcoin Neo Oldu, Rekor artış gösteren neo altocin yatırımı yapmak isteyenlere ümit verdi.,

Bitcoindeki ani yükselişin nedeni merak ediliyorken altocinlerde daha önceki yazılarımızda belittiğimiz gibi hareketlenmeye başladı.

En çok artan (yükseliş gösteren altcoin hangisi ) Tabiki önceki yazımızda tahmin ettiğimiz gibi neo isimli çin ve uzak doğu kökenli neo isimli para oldu. Neo uzakdoğuda bitcoin yerine yatırım yapılan bir para birimi olmaya aday.

Ve hatta 22 sıralarda yer bulurken ben 5. sıralara kadar yükselmesini bekliyorum.

Ve en çok değer kazanmasını beklediğimiz en çok yükseliş potansiyeline sahip altcoinler isimli yazımızda en çok kazanç potansiyele sahip coinler sıralamamızda neo isimli paranın çok düşük değerlerde olduğunu ve çok iyi bir kazanç sağlayacağını belirtmiştik.

Ve henüz daha bitcoin yeni hareketlenmeye başlamıştı ki neo bitcoinden bile fazla yatırımcı çekmeyi başardı.

Neonun bu kadar değer kazanmasının başlıca sebebi çin hükümetinin çıkarmış olduğu sanal para yasası’dır. Tabii aynı etkiyi bitcoin üzerinde görmekte mümkün . Bu kripto para yasası şu anda çok zayıf bir görüntü çiziyor olsa bile ilerleyen zamanda dijital paraların artık hayatımıza tamamen gireceğinin bir işaretidir.

Neo alınır mı neo isimli paraya yatırım yapılabilir mi?

Bence kesinlikle tavsiye edilebilecek en sağlam para birimlerinden biri olduğunu düşünüyorum. Zaten arzı da sınırlıdır. Bu nedenle söylediğim gibi büyük olasılıklı ilerleyen zamanda kısa süre içerisinde ilk 5 para birimi içerisinde yerini alacağını düşünüyorum. (yatırım tavsiyesi değildir. yasal uyarı )