5 Kasım Ejder Yolu Saldırısı – (ipek yolu ) treni

5 Kasım Ejder Yolu Saldırısı – (ipek yolu ) treni 5 kasım tarihinde ilk avrupa seferini yapmak üzere türkiyeye girecek ve aynı tarihte marmaraydan geçerek avrupaya doğru ilk yük taşımacılık işini yapmış olacak.

İşte bu tamda bir ilk olmakla beraber dünyayı değiştirecek bir ticaret yolunun ilk yük taşıma maksatlı kullanımı olarak tarihe geçecek.

Aynı zamanda amerikanın ve bir çok ülkenin batmasına sebep olacak ve bu zamana kadar bilinen. En büyük ve en değerli ticaret yolu olarak adını ejder yolu yada yeni ipek yolu olarak tarihe kazıyacak.

İpek yolu’na terör saldırısı olur mu (olacak mı )

Daha 2 gün önce yazdığım 3 kasım seattle saldırısı ile alakalı konuda belirttiğim gibi bir dergi kapağında verilen. 3.11 tarihinin hemen yanında yere saplanmış bir ok ‘un diğer ucunda ise 5.11 tarihide var.

Yani birinci hedefe 3.11 trarihinde saldırı olacak , ikinci saldırı ise 5.11 tarihinde gerçekleşecek .Kehanetler yada öngörüler bu tarihleri veriyor. Fakat asıl büyük ilgi odağı seattle saldırısı olarak ana tema.

2. ci saldırının 5.11 tarihinde olacağını varsayarsak ve. 5 kasımda ejder yolunun ilk yük taşımacılığının çinden avrupaya yapılacağını. Düşünürsek ve tüm bu bilgilerin yanına’da ipek yolu projesinin amerikanın. Çökmesine neden olacağını hesaplayabilirsek ve bu ejder yolunun ve bu çinin avrupaya. 24 saatte ürünb teslim edebilme kapasitesini ve taahhütünüde düşünürsek abd bu ticaret yolunu engellemek amacıyla elinden gelen her şeyi yapacaktır.

seaatle saldırısının. 3. dünya savaşının başlangıcının olsacağını düşünürsek çin in ve tarihin en önemli ticaret yoluna abd nin saldırmaması. Ve bunu engellemeye çalışmaması yada göz dağı vermemesi imkansız.

Bu nedenle bana göre. 5 kasımda beklenen saldırının ejder yolu. Çin yük trenine yapılacağını ve bu saldırınında istanbulda olabileceğini tahmin ediyorum.

ABD böyle bir saldırıyı çin’e ve ortaklarına göz dağı vermenin yanında bu projenin kalbi olan kara yolunun en önemli ayağı olan türkiye’ye de bir göz dağı vermek isteyebilir.

Ve ayrıca çamlıca camisine bir saldırı olabilme olasılığınıda anlatmıştım. O günlerde ipek yolu treni gündemde yoktu. Fakat şimdi hem ejder yolundan geçecek yük treni çamlıca camisinin yakınlarından geçerken hem tren hemde çamlıca camisi bir saldırıya uğrayabilir.

Tabii bunlar sadece bir analizin sonucudur.

Olasılıklar aynı bölgeyi gösterince böyle bir komplo teorisi gerçeğe çok yakın duruyor.

Öyleyse 3 kasımda seattle saldırısının gerçekleşmesi durumunda istanbulda gerçekleşecek bir saldırının önü açılmış olacak ve bizde boşuna analiz ve yorum yapmış sayılmayacağız.

Bu tarihe kadar marmaray ı kullanan ilk yük treni çinden avrupaya ticari mal götüren bu tren olacak ve bir kaç açıdan ilklerin treni olarak tarihe adını yazdıracak.

Tabii çin hükümeti bu trenin ilk seferinde bir saldırı olabileceğini bana göre ön görüyordur ve deneme maksatlı çokta kıymetli mal taşımayan bir güvenlik amaçlı seyahat yapacağını görebiliyorum.

Yani 5 kasım günü çamlıcaya ve marmaraya gitmenizi önermem tabi. 3 november tarihinde gerçekleşecek saldırıyı (sözde uzaylı istilasıda olabilir) takip etmeniz ve bu iddanın gerçekleşmesi durumunda buralardan uzak kalmanız akıllıca olacaktır.