3 Kasım Seattle Saldırısı Gerçekleşecek mi ?

3 Kasım Seattle Saldırısı Gerçekleşecek mi ? 3 kasım 2019 da olması beklenen seattle patlaması yada uzaylı istilası

Uzun zamandır internette dolaşan ve 2001 ikiz kulelerin yıkımına benzer bir olayın gerçekleşeceğini iddaa eden bazı videolar var.

Bu iddalara göre 3 kasım 2019 tarihinde pazar günü seattle da tasarımı kaplumbağaya benzeyen bir futbol stadyumunda maçın başlamasının hemen ardından bir terör saldırısı , bombalı patlama, yada uzaylıların havadan saldırması sonucu büyük bir olay yaşanacağı anlatılıyor.

Peki bu 3 november attack konusu nereden çıktı ? Yani bu iddaların temelinde ne var.

Tabi normal şartlarda bu konuyu daha öncede görmüştüm fakat pek dikkatimi çekmemişti. Fakat söz konusu tarih yaklaştıkça ilginç olaylar olmaya başladı.

Abd deaş lideri ebubekir bağdadiyi öldürdüğünü açıkladı.

Dün ise trump yaptığı açıklamada bağdadi bir tünelde intihar etti şeklinde bir açıklamada bulundu.

Bu görsel abd de bir diziden alındı. Gösrelse 11.3 altında ise 3 kasım pazar bombalı saldırı (ballistic missile november 3 sunday ) yazıyor

Açıklamada bağdadi elindeki bombayı patlatarak intihar etti derken yanındaki 3 çocuğu öldü ve 11 kişide abd tarafından öldürüldü diye açıklamada bulundu.

Bütün filmlerde, kliplerde, dergilerde çizgi filmlerde vurgulanan tarih hep aynı. Yani 11.3 yada tam tersi 3.11 rakamları yani 3 kasım tıpki 11 eylül gibi subliminal olarak vurgulanmış

Peki bu tarihler neden filmlerde dergilerde kliplerde daha önceden gösteriliyor

Bu soru aslında çok mantıklı bir soru . Yani siz dünyayı yöneten kişiler olarak neden böyle bir riske girme ihtiyacı duyarsınız ki *

Ben çok güçlüyüm demek için mi? yoksa kendi tarikatına mensup kişilerin tamamına bir şekilde şifreli olarak gizli bir mesaj göndermek için mi ?

Evet konuyu inceleyenlerin ortak fikri kendi yandaşlarına yani tarikatlarının üyelerine açık bir mesaj. Bu mesaj semboller yolu ile gönderiliyor.

Aslında filmlerde kliplerde falan tam olarak yıl verilmemiş. Peki nereden çıktı bu 2019 yılı.

Buda başka bir dizide amerikada yaşanan bir saldırı öncesinde 11 ve 3 rakamları.

Ve bunlara benzer 10 larca delil mevcut. Bir şarkı klibinde televizyonda seatle daki kulenin yıkıldığı görünmekte ve ne kadar ilginçtir ki klip tam 3 dakika 11 saniye olarak zamanlanmış. İşte tam bu klipten bahsetmiştim. Klip süresine bakarsanız 3:11 i göreceksiniz klip içerisinde tv ekranındaki kuleye dikkat edin ekranda alt yazıyı olarak seattle meteor saldırısı yazısını ingilizce olarak göreceksiniz

3 kasım 2019 tarihine nasıl ulaşıldı.

İşte bütün mesele burada başlıyor.

Tamam 3.11 rakamları çok net bir şekilde ulaşılmış bir tarih fakat yıl tam olarak gösterilmiyor. Burada başka bir detay devreye giriyor. Doçe bank battı mı ?

Bir kaç yerde 3.11 rakamının yanında kara pazar, pazar günü saldırı, pazar patlama gibi ibarelerden 2019 yılına ulaşılıyor.

Çünkü 3 kasımı pazar gününe denk gelen yıl 2019 tarihi olarak beliriyor.

Peki bu saldırı yada patlama olursa nasıl olacak

Benim aklımda 2 adet senaryo var.

Bir tanesi tamamen deaş (ışid) ile alakalı diğer ise bazı yorumculara göre sahte bir uzaylı saldırısı ve hatta sonrasında uzaylı istilası .

Deaş saldırısı gibi göstermeleri çok mantıklı olacaktır. Çünkü amerikanın orta doğuda kalması için bir sebep kalmadı. Fakat israilin arzı mevud ve tek dünya devleti projesi için abd nin ortadoğuda aktif olarak bulunması şart.

Bu nedenle seattle şehrinde hele ki maç esnasında bir bombalı intihar saldırısı deaş tarafından yapılırsa ve masum insanlar öldürülürse abd için tekrar orta doğuya gelmek için bir neden doğacaktır.

ABD yani trump çıkıp biz deaş ın lideri ebu bekir bağdadiyi öldürdük işte deaş (ışid) liler de gelip bize saldırdı şeklinde bir senaryoları var gibime geliyor.

Diğer ihtimal ise bir uzaylı saldırısı olacak şeklinde

Fakat ben böyle bir ihtimali imkansız denebilecek kadar küçük buluyorum. Uzaylıların işi gücü yok neden bir futbol sahasına masum insanlara saldırsın ki ? Bu İddalar çok saçma

Yani genetiğiyle oynanmış bir çeşit insana türünü uzaylı gibi gösterip önce amerikaya sonra başka ülkelerede uzaylı saldırısı yapılacağı idda ediliyor. Sonrasında ise bütün dünyanın dünya dışı saldırılara karşı tek bir merkezde toplanmasıyla tek merkezli bir dünya oluşturulacağıda iddalar arasında yer almakta.

Bu saldırı sonrasında altın çok değer kazanacak

Daha önceki saldırıda yani 2001 11 eylül saldırısında tv lerden verilen mesajlarda $ işari vardı. Bildiğiniz gibi 11 eylül saldırısı sonunda dolar çok fazla değer kazanmış.

Fakat bu seferki gizli olduğu düşünülen mesajlarda külçe altın olduğu dikkat çekiyor.

Yatırım yapılması istenen ve değer kazanacak yatırım aracanın belirtildiği sahnelerde ise coupon kelimesi geçiyor.

Bir dergi kapağında ise 3.11 onunda yanında 5.11 tarihleri var.

Bu iki rakamlardan anlaşılan o ki 3 kasım ve sonrasında 5 kasım tarihlerinde 2 adet havadan yada bombalı saldırılar olacak denilmekte.

Hatta 2. saldırının türkiyede istanbul şehrinde çamlıca camiisine yapılacağıda söylenmekte.

Tabii şimdi totalde olaylara ve iddalara baktığımızda bana bu işin deaş ile ilgili olabileceği aklıma ilk gelenler arasında. Çünkü deaş ile asıl savaşan devlet türkiyedir.

Bu saldırların bir satanik ritüel olduğu, hatta şeytana kurban vermek amaçlı yapıldığıda tartışılan konular arasında.

Bu kadar önemli bir konu neden medyada yer almıyor ?

İşte burası biraz düşündürücü geldi bana da. Bu sistemin tepesindekiler şeytani bir yapıya inanmaktalar ve hatta diret olarak şeytana tapıyorlar. Adına şeytan diyende var başka tanrıların mitolojik isimlerini söyletenlerde var tıpkı cern merkezinde insan kurban etmeleri gibi bir ritüleden bahsediyoruz.

Cern de şiva heykelinin ne işi var şiva heykelinin önünde neden insan kurban ettiler (öldürdüler)

Bu konular çok karmaşık gibi görünse de çok açık aslında. Bu dünyada elitler olarak adlandırılan bir kesim var. Bunlar dünyanın en zenginleri ve dünyada makamca en üst sınıfları meydana getiriyorlar.

Bun elitler şeytana tapınırlar. Ve ritüelleri ise masum çocukların öldürülmesi yada masum insanların öldürülmesine dayanır.

Bu şekilde önce tanrılarına ne kadar çok kurban verirlerse o kadar çok dünyalık elde edeceklerine inanırlar.

Ve bunu 11 eylül de yapmaktan filistin’de ve suriye’de yapmaktan çekinmediler.

3 kasım saldırısından sonra bütün dünya düzeni değişecek . Dünya dışı bir düşman yaratmak vasıtası ile dünyayı tek merkezli bir yönetim sistemi etrafında toplamak istiyorlar. Para sistemini üretim sistemini, yaşam tarzını ve dini inançları değiştirmek için çok büyük bir başlangıç olacaktır. Plan bu şekilde deniliyor.